Czeeeść!

Nie było mnie chwilkę z racji przygotowywania czegoś baaardzo dużego dla Was i ważnego dla nas. <3 Ostatni czas jest bardzo trudny dla wszystkich… dla każdej grupy społecznej. W ogóle rok 2020 jest kosmiczny z wielu względów. Chyba nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Choć ja zawsze próbuję obrócić przeciwności losu w coś pozytywnego, tym razem ciężko przekształcić swoje emocje… Myślałam, że druga połowa tego roku będzie lepsza, a jest jeszcze cięższa… O ile cały wybuch pandemii, ciut pokrzyżował nam plany, to ! Postanowiliśmy przekształcić nasz jeden plan w spełnienie naszego, do tej pory, mało realnego marzenia! Ale! o tym w przyszłym roku.

W związku z tym co się ostatnio dzieje, postanowiłam Wam pokazać coś co uszyłam najwygodniejszego dla siebie, jak do tej pory!

Dres! Oczywiście nie w innym kolorze jak carmel… <3 Tkanina to bawełna + wiskoza. Kupiona w lokalnym sklepie i jest jej niestety brak… Ja totalnie oszalałam na jej punkcie. Można ją nosić dwustronnie. Z jednej strony jest gładka a z drugiej “chropowata”

♥️

Czas szycia od A do Z ? 4 h

Ilość materiału? 2,5 m

Kolor nici? carmel

Co jeszcze potrzebne? kreda, nożyczki, linijka, szpilki, prujka, flizelina do podklejania, żelazko,

Tkanina Kupiona w lokalnym sklepie „Świat Tkanin” Wieluń lub Kępno

Wykrój? Spodnie: https://vikisews.com/vykrojki/bryuki-i-shorty/brjuki-nika/ Bluza: https://vikisews.com/vykrojki/khudi-topy-i-dzhempery/dzhemper-nika/