Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

Meissimo

SKLEP

Z miłości do mody

Marka powstała w 2021 roku z myślą o kobietach ceniących sobie detale i elegancję połączoną z wygodą i ponadczasowymi fasonami. 

MEISSIMO to miłość do jasnych gładkich tkanin naturalnych i naturalnego pochodzenia. Syntetykom mówimy stanowcze NIE.

 Nie staramy się podążać za modą, ważniejsza dla nas jest ponadczasowość. 

Chcemy byście czuły się nie tylko pięknie, ale również by Wasza skóra czuła się bezpiecznie. Wybierając naszą markę, jesteście częścią tego pięknego projektu.

Jestem Absolwentką Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie.
 
Projektowanie Ubioru wybrałam jako kierunek zawodowy, gdy w 2014 roku, zostałam laureatką konkursu organizowanego przez czasopismo ELLE Polska.
 
Tworząc ubrania, od zawsze chciałam znać każdy etap ich powstawania. Dlatego skończyłam Projektowanie Ubioru, następnie materiałoznawstwo, kończąc na certyfikacie z konstrukcji odzieży damskiej.
 
Jedną z wielu moich miłości jest podróżowanie po USA i muzyka.
 
Są to jedne z wielu czynników, które napędzają mnie do życia. Jestem, myślę, czuję i wiele potrafię!

Iwona Łuczak- Śpich

W  2013 roku wyjechałem do Francji by grać w tamtejszym klubie siatkarskim. Droga była krótka bo kraj szybko zmieniłem na Holandię. 

Powrót do Polski, to czas w którym włożyłem  mnóstwo pracy nad swoim rozwojem. Tym właśnie sposobem  trafiłem do Akademii ASBIRO, w której poznałem najlepszych przedsiębiorców i miałem przyjemność czerpać od nich wiedzę, którą wykorzystuję nie tylko w MEISSIMO. 

 Miłość odkryłem również w fotografii, którą możecie tutaj oglądać, choć najwiecej energii i inspiracji pozyskuję z podróży. 


Damian  Śpich

Pomysł na budowę MEISSIMO zrodził się w 2016 roku.

Naszym marzeniem było stworzenie odpowiedzialnego biznesu łączącego pasję i profesjonalne kierunki.To był cel, który w końcu osiągnęliśmy! Jesteśmy młodym małżeństwem, mającym bzika na punkcie USA i jedzenia. Kilka lat temu pracowaliśmy i mieszkaliśmy w Holandii, spełniając swoje marzenia podróżnicze i nie tylko.

Naszym założeniem jest wiedza, czyli świadomość, którą staramy się Wam przekazać na temat odpowiedzialnego procesu tworzenia ubrań. Ubrania, które są nam w życiu niezbędne, dodatkowo nie zaśmiecają środowiska i są bezpieczne dla skóry.

MEISSIMO to odpowiedź na zasady uczciwego handlu, który opiera się na starannie dobranych podwykonawcach.

Tworzymy ponadczasowe ubrania, które mogą stanowić podstawę każdej garderoby.

Pamiętaj, że mniej znaczy więcej.

Życie to chwila, bierz to co najlepsze!