Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

SKLEP

Produkcja

Specjalnie na nasze potrzeby powstały metki z dodatkiem bawełny organicznej, bibułki i pudełka w pełni ekologiczne i biodegradowalne.

Zminimalizowaliśmy całkowicie zużycie poliestru.

Nasze tkaniny nie zawierają żadnego plastiku powstałego na bazie ropy naftowej, są tkaninami certyfikowanymi, produkowanymi głównie w Hiszpanii, Francji i Włoszech.  

Szwalnie

Szwalnie, które łączą nasze pomysły w jedną całość są starannie wyselekcjonowane. Szukając odpowiedniego zespołu, poświęciliśmy kilkadziesiąt godzin.
 
Dopiero po 15-stej szwalni znaleźliśmy tę, którą zaczęliśmy brać pod uwagę. Ważne jest dla nas to, by warunki pracy szwaczek czy krojczych spełniały warunki bhp, a przede wszystkim by byli dobrze traktowani przez właścicieli.
 
Nasze szwalnie, to pracownie z długim stażem, dlatego jesteśmy spokojni o naszą jakość.

Tkanina

Tkanina to najważniejszy budulec projektów. Dlatego ze starannością sprawdzamy składy i producentów naszych tkanin. Szyjemy z tkanin naturalnych i naturalnego pochodzenia.

Nie szyjemy z syntetyków. Staramy się by nasze tkaniny posiadały niezbędne certyfikaty, które mają na celu zweryfikowanie producentów na wszystkich etapach produkcyjnych, min. czy nie stosują oni w produkcji jednej ze 100 najniebezpieczniejszych substancji oraz świadczy o jakości produktów tekstylnych.

Staramy się zużywać jak najwięcej tkaniny na krojowni, ograniczając odpady.  Jeśli jednak pozostaje nam ich więcej, wtedy z pozostałości szyjemy gumki do włosów.

Odpowiedzialość

Tworzymy według jakości a nie ilości, produkując małe serie. Nie zmieniamy cen, po dodaniu nowości. Mówimy “NIE” dla wielkich promocji. Chcemy by oferowana przez nas cena była zawsze uczciwa w stosunku do każdej z Was. 

Pakowanie

Każde zamówienie pakujemy ze starannością, wykorzystując materiały ekologiczne i biodegradowalne.

Od 2022 do pakowania zamówień prezentowych, wykorzystujemy w pełni eco pudełka, wyprodukowane z makulatury i trawy, która nadaje papierowi luksusowy wygląd. 

Nie musicie się wtedy martwić o piękne opakowanie. Wszystko tworzymy, eliminując poliester i plastik, bądź ograniczamy jego zużycie do minimum z minimum. Dlatego prosimy o ostrożne otwieranie paczek.

Mniej znczy więcej

 

DBAJ 
NAPRAWIAJ 
NIE WYRZUCAJ 
ZOSTAŃ NA ZAWSZE