Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności      
ROZUMIEM

SKLEP

Misja

MEISSIMO

Nasza misja

Jestem, Myślę, Czuję, Inspiruję

Kobietą MEISSIMO jest kobieta, dojrzała, silna, opanowana, pełna pasji i celów. Widząca czar w zjawiskach naturalnych, ceniąca ‚małe rzeczy’.

Jestem

Absolwentką Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Projektowanie Ubioru wybrałam jako kierunek zawodowy, gdy w 2014 roku, zostałam laureatką konkursu organizowanego przez czasopismo ELLE Polska.
myślę
myślę

Myślę

Myślę, że kobieta powinna żyć tak, jakby wszystko było cudem. Tak jak we śnie, ale realnym! Cieszyć się z każdego kroku, celebrować każdy dzień. A porażki, niepowodzenia i błędy przekształcać w sukcesy.

 

image00003

Czuję

Czuję i wiem, że na całym świecie nie ma nikogo, kto byłby dokładnie taki sam jak ja, dlatego zmiany najlepiej zacząć od siebie. Kilka lat temu nastąpił przełom, zaczęłam zwracać uwagę na jakość ubrań. Skończyło się uporczywe smyranie skóry i nieprzyjemny zapach towarzyszący pod swetrem z akrylu czy koszulki z poliestru. Zaczęłam eliminować poliester ze swojego życia i ograniczać jego zużycie do minimum z minimum.

image00003
inspiruję
inspiruję

Inspiruję

Inspiruję się muzyką, naturą i sztuką – to stanowi dla mnie podstawę i esencję inspiracji. Są obecne na każdym etapie twórczym: przy wyborze tkanin i kolorów, konstrukcji i formie. Poszukując zamienników poliestru, staram się ulepszać każdy projekt, który skrada Wasze serca. Minimalizm, klasyka i nuta nowoczesności to cechy odzwierciedlające MEISSIMO. 

MEISSIMO nie stara się podążać za modą. Ważniejsza dla nas jest ponadczasowość i to w jakich warunkach została utworzona baza, czyli tkanina, do Waszym ubrań. Chcemy byście czuły się nie tylko pięknie, ale również by Wasza skóra czuła się bezpiecznie.
Wybierając naszą markę, możecie mieć poczucie gwarancji, iż dokonałyście właściwego wyboru.

NEWSLETTER

Zapsz się i otrzymuj cotygodniowe inspiracje