This website uses cookies to improve and facilitate access to the website and to keep statistical data. By continuing to use this website, you accept this state of affairs.
Privacy policy      
I UNDERSTAND

Meissimo

SHOP

zwroty

ZWROTY

 1. Towar naszego sklepu  jest fabrycznie nowy i wolny od wad fizycznych. Jest oryginalnie zapakowany i pochodzi z legalnego źródła.
 2. Zwrotu towaru można dokonać w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Prosimy pamiętać by:
  – 
  Odesłać towar nie uchybiając terminu zwrotu.
  – Jeśli produkt został zapakowany w pudełko ozdobne a następnie w szary ekologiczny karton, należy zapakować je w taki sam sposób jaki został dostarczony, w przeciwnym razie zostanie odliczona kwota opakowania.
  – Odesłać towar w oryginalnych pudełkach z wszystkimi nienaruszonymi elementami znajdującymi się wewnątrz paczki. W przeciwnym przypadku może zostać odliczony koszt brakującego produktu/elementu.
  – Wydrukować i wypełnić formularz zwrotu (dostępny do pobrania poniżej).
 3. Odsyłany towar musi być nowynieużywany, w takim stanie w jakim dostarczył go sklep – z nieodciętymi metkami, pozbawiony zapachów (np. perfum) i zabrudzeń (np. śladów makijażu) w nieuszkodzonym opakowaniu.
 4. W ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki i zaakceptowania zwrotu, klientowi przysługuje pełny zwrot wpłaconej kwoty, bez kosztów przesyłki.

Adres do zwrotów:
ul. Wieluńska 15
98-355 Szczyty, Łódzkie

Pobierz formularz zwrotu

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie

NEWSLETTER

Sign up and get weekly inspiration