This website uses cookies to improve and facilitate access to the website and to keep statistical data. By continuing to use this website, you accept this state of affairs.
Privacy policy      
I UNDERSTAND
Nie staramy się podążać za modą. Ważniejsze dla nas jest to, byście czuły się zawsze modnie broniąc się klasycznymi i prostymi wzorami. Chcemy byście czuły się nie tylko pięknie, ale również by Wasza skóra czuła się bezpiecznie, dlatego korzystamy z tkanin certyfikowanych. OEKO-TEX, to certyfikat, który otrzymują tkaniny wolne od najniebezpieczniejszych substancji takich jak: chlorofenol, formaldehyd, zabronione barwniki azowe czy metale ciężkie. Certyfikat GOTS, otrzymują tkaniny, które powstały w sposób bezpieczny dla zwierząt i środowiska. Wybierając naszą markę, jesteś częścią tego pięknego projektu.

Meissimo

SHOP

For the love of fashion

Marka powstała w 2021 roku z myślą o kobietach ceniących sobie detale i elegancję połączoną z wygodą i ponadczasowymi fasonami. 

MEISSIMO to miłość do jasnych gładkich tkanin naturalnych i naturalnego pochodzenia. Syntetykom mówimy stanowcze NIE.

 Nie staramy się podążać za modą, ważniejsza dla nas jest ponadczasowość. 

Chcemy byście czuły się nie tylko pięknie, ale również by Wasza skóra czuła się bezpiecznie. Wybierając naszą markę, jesteście częścią tego pięknego projektu.

Jestem Absolwentką Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie.
 
Projektowanie Ubioru wybrałam jako kierunek zawodowy, gdy w 2014 roku, zostałam laureatką konkursu organizowanego przez czasopismo ELLE Polska.
 
Tworząc ubrania, od zawsze chciałam znać każdy etap ich powstawania. Dlatego skończyłam Projektowanie Ubioru, następnie materiałoznawstwo, kończąc na certyfikacie z konstrukcji odzieży damskiej.
 
Jedną z wielu moich miłości jest podróżowanie po USA i muzyka.
 
Są to jedne z wielu czynników, które napędzają mnie do życia. Jestem, myślę, czuję i wiele potrafię!

Iwona Łuczak- Śpich

W  2013 roku wyjechałem do Francji by grać w tamtejszym klubie siatkarskim. Droga była krótka bo kraj szybko zmieniłem na Holandię. 

Powrót do Polski, to czas w którym włożyłem  mnóstwo pracy nad swoim rozwojem. Tym właśnie sposobem  trafiłem do Akademii ASBIRO, w której poznałem najlepszych przedsiębiorców i miałem przyjemność czerpać od nich wiedzę, którą wykorzystuję nie tylko w MEISSIMO. 

 Miłość odkryłem również w fotografii, którą możecie tutaj oglądać, choć najwiecej energii i inspiracji pozyskuję z podróży. 


Damian  Śpich

Pomysł na budowę MEISSIMO zrodził się w 2016 roku.

Naszym marzeniem było stworzenie odpowiedzialnego biznesu łączącego pasję i profesjonalne kierunki.To był cel, który w końcu osiągnęliśmy! Jesteśmy młodym małżeństwem, mającym bzika na punkcie USA i jedzenia. Kilka lat temu pracowaliśmy i mieszkaliśmy w Holandii, spełniając swoje marzenia podróżnicze i nie tylko.

Naszym założeniem jest wiedza, czyli świadomość, którą staramy się Wam przekazać na temat odpowiedzialnego procesu tworzenia ubrań. Ubrania, które są nam w życiu niezbędne, dodatkowo nie zaśmiecają środowiska i są bezpieczne dla skóry.

MEISSIMO is a response to the principles of fair trade, which is based on carefully selected subcontractors.

We create timeless clothes that can be the basis of any wardrobe.

Remember that less is more.

Życie to chwila, bierz to co najlepsze!