This website uses cookies to improve and facilitate access to the website and to keep statistical data. By continuing to use this website, you accept this state of affairs.
Privacy policy      
I UNDERSTAND

Meissimo

SHOP

Produkcja

Specjalnie na nasze potrzeby powstały metki z dodatkiem bawełny organicznej, bibułki i pudełka są w pełni ekologiczne i biodegradowalne.

Zminimalizowaliśmy całkowicie zużycie poliestru.

Nasze tkaniny nie zawierają żadnych plastików powstałych na bazie ropy naftowej, są tkaninami certyfikowanymi, produkowanymi głównie w Hiszpanii, Francji i Włoszech.  

Szwalnie

Szwalnie, które łączą nasze pomysły w jedną całość są starannie wyselekcjonowane. Szukając odpowiedniego zespołu, poświęciliśmy kilkadziesiąt godzin. Taak!
 
Dopiero po 15-stej szwalni znaleźliśmy tę, którą zaczęliśmy brać pod uwagę. Ważne jest dla nas to, by warunki pracy szwaczek czy krojczych spełniały warunki bhp, a przede wszystkim by byli dobrze traktowani przez właścicieli.
 
Nasze szwalnie, to pracownie z długim stażem, dlatego jesteśmy spokojni o naszą jakość.

Tkanina

Tkanina to najważniejszy budulec projektów. Dlatego, ze starannością sprawdzamy składy i producentów naszych tkanin. Szyjemy z tkanin naturalnych i naturalnego pochodzenia.

Nie szyjemy z syntetyków. Staramy się by nasze tkaniny posiadały niezbędne certyfikaty, które mają na celu zweryfikowanie producentów na wszystkich etapach produkcyjnych, min. czy nie stosują oni w produkcji jednej ze 100 najniebezpieczniejszych substancji oraz świadczy o jakości produktów tekstylnych.

We try to use as much fabric as possible in the cutting room, reducing waste. However, if we have more of them, then we sew hair bands from the remains.

Odpowiedzialość

Tworzymy według jakości a nie ilości, produkując małe serie. Nie zmieniamy cen, po dodaniu nowości. Mówimy “NIE” dla wielkich promocji. Chcemy by oferowana przez nas cena była zawsze uczciwa w stosunku do każdej z Was. 

Packing

Każde zamówienie pakujemy ze starannością, wykorzystując wyselekcjonowane materiały ekologiczne i biodegradowalne.

Od połowy 2022 do pakowania wykorzystujemy w pełni eco pudełka, wyprodukowane z makulatury i trawy, która nadaje papierowi luksusowy wygląd. Tak zapakowany produkt, może przydać się prosto na prezent.

Nie musicie się wtedy martwić o piękne opakowanie. Wszystko tworzymy, eliminując poliester i plastik, bądź ograniczamy jego zużycie do minimum z minimum. Dlatego prosimy o ostrożne otwieranie paczek.

Mniej znczy więcej

 

TAKE CARE 
REPAIR 
DO NOT THROW AWAY 
STAY FOREVER.