This website uses cookies to improve and facilitate access to the website and to keep statistical data. By continuing to use this website, you accept this state of affairs.
Privacy policy      
I UNDERSTAND

Meissimo

SHOP

Meissimo

new collection new collection

Najnowsza Kolekcja

-23%
Sukienka biała pearl

Colors:

Choose options

Sukienka Biała PEARL

459,00
-20%
Sukienka fuksja PEARL

Colors:

Choose options

Sukienka Fuksja PEARL

480,00
-23%
Sukienka fragrance ecru

Colors:

Choose options

Sukienka Ecru FRAGRANCE

459,00
-13%
Koszula fuksja FLAVOR

Colors:

Choose options

Koszula fuksja FLAVOR

399,00
-13%
Koszula w kwiaty FLAVOR

Colors:

Choose options

Koszula w kwiaty FLAVOR

399,00
-7%
Szorty białe WAYSzorty białe WAY

Colors:

Choose options

Szorty białe WAY

259,00

Najnowsza kolekcja to mini wakacje w prostym wydaniu. Zainspirowani ostatnią podróżą stworzyliśmy projekty, które są odpowiedzią na wygodny i elegancki city break, wystarczy je dopełnić klasycznymi elementami garderoby.  W jej produkcji wykorzystaliśmy tkaniny naturalne i naturalnego pochodzenia.
Dzięki nim nasza skóra będzie bezpieczna, a upały nie będą nam straszne. 

Wyobraź sobie randkę w sukience flavor – słoneczna plaża, szum morza dogrywający piękną melodie w akompaniamencie zachodu słońca. Budzisz się następnego dnia z chęcią na spacer po parku, a na Ciebie czeka wygodny kombinezon roam. Mimo wakacji czasem chcemy wyglądać elegancko, zatem na pomoc przyjdzie kobieca kamizelka lub koszula calm z szortami way. Gwarantujemy, że będziecie wyglądać kobieco i olśniewająco!

Hej! Daj się poznać!

Nas już przecież znasz. Teraz kolej na Ciebie. Daj się nam poznać! To właśnie wy, klientki, jesteście dla nas głównym źródłem inspiracji. Dajcie się poznać oznaczając nas w ubraniach MEISSIMO na instagramie i wpisując #meissimopower. Może to właśnie Twoja stylizacja zainspiruje inną #meissimogirls i podsunie jej idealny pomysł na spektakularny look. Przecież znacie się na tym jak nikt inny!

Popularne Kategorie

INSTAGRAM

NEWSLETTER

Sign up and get weekly inspiration