This website uses cookies to improve and facilitate access to the website and to keep statistical data. By continuing to use this website, you accept this state of affairs.
Privacy policy      
I UNDERSTAND
Nie staramy się podążać za modą. Ważniejsze dla nas jest to, byście czuły się zawsze modnie broniąc się klasycznymi i prostymi wzorami. Chcemy byście czuły się nie tylko pięknie, ale również by Wasza skóra czuła się bezpiecznie, dlatego korzystamy z tkanin certyfikowanych. OEKO-TEX, to certyfikat, który otrzymują tkaniny wolne od najniebezpieczniejszych substancji takich jak: chlorofenol, formaldehyd, zabronione barwniki azowe czy metale ciężkie. Certyfikat GOTS, otrzymują tkaniny, które powstały w sposób bezpieczny dla zwierząt i środowiska. Wybierając naszą markę, jesteś częścią tego pięknego projektu.

Meissimo

SHOP

Meissimo

GO TO SHOP Less means more. GO TO SHOP Less means more. GO TO SHOP Less means more. GO TO SHOP Less means more.

Colors:

Choose options
WYPRZEDANE
Klasyczna koszula dark pink

Colors:

Choose options
bestseller

Colors:

Choose options

Colors:

Choose options
-33%

Colors:

Choose options

Koszulka AERIAL Ecru

199,00
-30%

Colors:

Choose options

Długa Subtlety MATCHA

370,00

Hej! Daj się poznać!

Nas już przecież znasz. Teraz kolej na Ciebie. Daj się nam poznać! To właśnie wy, klientki, jesteście dla nas głównym źródłem inspiracji. Dajcie się poznać oznaczając nas w ubraniach MEISSIMO na instagramie i wpisując #meissimopower. Może to właśnie Twoja stylizacja zainspiruje inną #meissimogirls i podsunie jej idealny pomysł na spektakularny look. Przecież znacie się na tym jak nikt inny!

Popularne Kategorie

Opinie klientek

SALE

-25%
WYPRZEDANE

Colors:

Choose options
-25%

Colors:

Choose options

INSTAGRAM

NEWSLETTER

Sign up and get weekly inspiration